Özel öğrenciler Konya'da sahne aldı: Tüm engeller yok oldu!

Konya'da özel öğrenciler tarafından 3 Aralık Engelliler Günü nedeniyle gösteri düzenlendi.


İhlas Haber Ajansı’ndan edinilen bilgiye göre, 3 Aralık Engelliler Günü dolayısıyla Karapınar Özel Eğitim Uygulama Okulu tarafından program organize edildi. Yapılan programda özel öğrenciler sahne aldı. Gösteride şiir okumaları da yapıldı. İşte haberden ayrıntılar… 


Karapınar Özel Eğitim Uygulama Okulu tarafından Kültür Merkezinde düzenlenen programda, özel öğrenciler ve öğretmenlerinin hazırladığı gösteriler, okunan şiirler, aileler ve davetliler tarafından ilgi ile takip edildi. 

Özel öğrenciler Konya'da sahne aldı: Tüm engeller yok oldu!
Programın açılış konuşmasını yapan Karapınar Özel Eğitim Uygulama Okulu Müdürü İbrahim Kardaş, "Özel bireyleri yetiştirmek, toplumda saygı duyulan vicdanlı eğitimcilerin işidir. Bunun içindir ki Türkiye'de ve okulumuzdaki tüm eğitimcilere teşekkür ediyorum. Özel bireylerin aileleri canı pahasına uykusundan, kendi hayatından ödün vererek çocuğu ile hayatını tamamen birleştirerek hareket etmektedir. Özel çocuklu anne ve babalar çok kutsal bir görev içindedirler. Toplum olarak özel bireylerimize sahip çıkmalı onların da bu toplumun birer ferdi olduğu unutulmamalıdır” dedi.
Programa, Karapınar İlçe Kaymakamı Şenol Öztürk, Karapınar Belediye Başkanı Mehmet Yaka, daire amirleri ve davetliler katıldı.

Bakmadan Geçme