Şehir Konferansları Devam Ediyor: Şair Prof. Dr. Nurullah Genç, 'Taşları Yerinden Oynat' Başlıklı Panelde Konuşacak

Konya Büyükşehir Belediyesi, düzenlediği 'Şehir Konferansları' etkinlikleri kapsamında, ünlü şair Prof. Dr. Nurullah Genç'i ağırlamaya hazırlanıyor. Genç, 'Taşları Yerinden Oynat' başlıklı panelde, katılımcılara edebi ve düşünsel bir deneyim sunacak.

Konya Büyükşehir Belediyesi, düzenlediği "Şehir Konferansları" etkinlikleri kapsamında, ünlü şair Prof. Dr. Nurullah Genç'i ağırlamaya hazırlanıyor. Genç, "Taşları Yerinden Oynat" başlıklı panelde, katılımcılara edebi ve düşünsel bir deneyim sunacak.

Şair Prof. Dr. Nurullah Genç, panelde şehir hayatı, kültür, ve edebiyat üzerine derinlemesine bir bakış sunacak. Katılımcılar, Genç'in deneyimleri ve görüşleri doğrultusunda, şehirleşme süreçleri, kültürel zenginlikler ve edebiyatın toplumsal etkisi hakkında önemli perspektifler kazanacaklar.

ETKİNLİK DETAYLARI:

Tarih: 12 Şubat Pazartesi (Bugün)
Saat: 20.00
Yer: Karapınar Kültür Merkezi

Konya Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği Şehir Konferansları, şehirli ve kırsal kesimde yaşayan vatandaşları bir araya getirerek, bilgi paylaşımı ve kültürel etkileşimi teşvik etmeyi amaçlıyor. Bu etkinlikle birlikte, toplumun çeşitli kesimleri arasında anlayış ve dayanışma bağlarının güçlenmesi hedefleniyor.
 

Özel Haber

Bakmadan Geçme