• Haberler
  • Spor
  • Selçuklu Belediyesi Yaz Spor Okulları kayıtları başlıyor!

Selçuklu Belediyesi Yaz Spor Okulları kayıtları başlıyor!

Her yıl on binlerce çocuğun sporla buluştuğu Selçuklu Yaz Spor Okullarında kayıtlar 7 Mayıs Salı günü başlıyor. Kayıtlar internet üzerinden online olarak gerçekleştirilecek

Selçuklu Belediyesi Yaz Spor Okulları kayıtları başlıyor!
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Sporun Merkez Selçuklu’da çocuklarımızın fiziksel ve zihinsel gelişimlerine katkı sağlamak, iletişim becerilerini ve kendine güven duygularını geliştirmek amacıyla gerçekleştirilen Spor Okullarında yaz dönemi kayıtları 7 Mayıs Salı Günü saat 09:00’da başlıyor. Her yıl aileler ve çocuklar tarafından yoğun ilgi gösterilen Yaz Spor Okullarında kontenjanlar kısa bir süre içerisinde dolarken, en çok ilgi gösterilen branşların başında, Yüzme, Cimnastik ve Futbol geliyor. Yaz Spor Okulları başvuruları www.selcuklubelediyespor.com ve www.sporselcuklu.com.tr internet adreslerinden online olarak gerçekleştirilecek.

15 Branşta, 35 Tesis ve 60 Spor Salonunda gerçekleştirilecek olan çalışmalarda 190 antrenör eğitim verecek. Spor Okullarında başvuru yapılabilecek branşlar şu şekilde; Futbol, Yüzme, Tenis, Basketbol, Voleybol, Cimnastik, Taekwondo, Karate, Wushu Kung-Fu, Kick Boks, Masa Tenisi, Satranç, Okçuluk, Judo ve Güreş. Eğitimler 24 Haziran 2024 tarihinde başlarken, 1 Eylül 2024 tarihinde sona erecek.

2023 yılında 25 bin 736 öğrenci sporla buluştu

2023 yılında Selçuklu Yaz ve Kış Spor Okullarında toplam 25 bin 736 öğrenci eğitim gördü. Ailelerin yoğun ilgi gösterdiği Selçuklu Spor Okullarında öğrencilere servis hizmeti sağlanırken, çanta ve branşa ait spor kıyafeti ücretsiz olarak veriliyor. Spor Okullarına kayıt yaptıran öğrencilerden 2.5ay ( 10 hafta) için toplam 750TL kayıt ücreti, servisli seansları tercih eden öğrencilerden ise 1000TL de servis ücreti alınıyor. İki ve daha fazla kardeş kayıtlarında ise kişi başı 100TL indirim uygulanıyor. Yaz Spor Okullarında tüm branşlarda kontenjanları sınırlı olmaktadır.

Yorumlar 1
Rim Yıldızı 08 Mayıs 2024 09:15

belediyenin hizmetlerini eleştirip karlama kampanyası yapanlar, bir kez oy bile vermeyenler; bir yolunu bulup belediyenin bu hizmetlerinden en güzel şekilde faydalanıyor, biz de her zamanki gibi sıra beklemeye devam; cefalar bize sefası onlara...

Bakmadan Geçme