Ülkü Ocakları Eski Başkanı öldürüldü

Ankara'nın Çankaya ilçesinde, Eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş ile arkadaşı Selman Bozkurt Ankara'nın Çankaya ilçesinde silahlı saldırıya uğradı.

Ankara'nın Çankaya ilçesinde, Eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sinan Ateş ile arkadaşı Selman Bozkurt Ankara’nın Çankaya ilçesinde silahlı saldırıya uğradı. Sinan Ateş saldırıda başına kurşun isabet etmesiyle ağır yaralanırken Selman Bozkurt da omzundan yaralandı. Ateş'in sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenilirken, polis kaçan saldırganın yakalanması için çalışma başlattı.

Eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı akademisyen Sinan Ateş, arkadaşı Selman Bozkurt ile Çankaya ilçesi Kızılırmak Mahallesi 1456 Sokak'taki İnci Apartmanı'ndan çıktıkları sırada, motosikletli kişinin silahlı saldırısına uğradı. Polis, kaçan saldırganın yakalanması için çalışma başlattı.

KURŞUN BAŞINA İSABET ETTİ

Saldırıda Sinan Ateş başına isabet eden kurşunla ağır yaralanırken, Selman Bozkurt da omzundan yara aldı.

Olay yerine gelen 112 Acil Sağlık ekibi tarafından kalp masajı yapılan ve daha sonra özel hastaneye kaldırılan Sinan Ateş hayatını kaybetti.

Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekilli Cemal Enginyurt sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Ülkü Ocakları Eski Genel Başkanı Sinan Ateş kardeşim, Hain ve kahpece bir pusuyla şehit edilmiştir. Katillerin Allah belasını versin. Ruhu şad, Mekânı Cennet olsun inşallah” dedi.

 

Bakmadan Geçme