Yaman'a, Deva ve Gelecek Partisinden hayırlı olsun ziyareti

CHP Konya İl Başkanı Bekir Yaman'a hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Deva Partisi ve Gelecek Partisi il başkanları ve il yönetim kurulu üyeleri başarı dilediler.

Ziyarette CHP Konya İl Başkanı Bekir Yaman'a başarı dileyen Deva Partisi Konya İl Başkanı Dr. Seyit Karaca, "Yeni görevinizde başarı dilerken, hayırlı olmasını dileriz. Ülkemizin iktidar tarafından getirildiği nokta hiçte iç açıcı değildir. Milletimiz ekonomik olarak sıkıntılar yaşarken, geçinemiyor. Bunun yanında her alanda sorun üstüne sorunlar yaşanmaya devam ediyor. Diğer taraftan tarım şehri  Konya'mızda tarımsal sulama sorunu halen devam ediyor. Sulama sorununu çözecek olan kurumlarda yeterince bu sorunla ilgilenmiyor. Umarız yapılacak olan seçimler sonrası 6'lı Masa olarak ülkemizin ve şehrimizin sorunlarını çözmek bizlere nasip olacaktır. Hep birlikte ülkemizin huzuru ve sorunlarının çözümü noktasında mücadele edeceğiz" dedi.

Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Hasan Ekici'de Bekir Yaman'a hayırlı derken, " Yeni göreviniz Hayırlı olsun. Size ve yönetim kurulundaki arkadaşlara başarı diliyoruz. Ülkemizde iktidarın yanlışları karşısında bir eleştiri kültürü geliştirilmediğin dolayı halkımızda yaşadığı sorunları seslendirmekten korkmaktır. Genel Başkanımız Sayın Davutoğlu bu noktaya dikkat çekerek, eleştiri kültürünün yaygınlaşmasına önem vermektedir. Ülkemizin ve halkımızın yaşadığı sorunlara dikkat çekmektedir. Artık iktidarın yanlışları karşısında sesimizi yükseltmemiz gerekiyor. Bu seçimlerde 6'lı masa olarak iktidara geleceğiz. Ülkemizin ve şehrimizin sorunlarını hep birlikte çözmek için elimizden geleni yapacağız. ülkemizi her alanda düzlüğe çıkaracağız" diye konuştu. 

CHP Konya İl Başkanı Bekir Yaman Ziyaretlerinden dolayı Deva Partisi Konya İl Başkanı Dr. Seyit Karaca ve il yönetim kurulu üyeleriyle, Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Hasan Ekici ve il yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek, " CHP Konya olarak aynı çizgimiz ve anlayışımızla mücadeleye ve çalışmalarımıza devam ediyoruz. 6'lı masa olarak Konya'da ortak akılla hareket ederek, şehrimizin ve ülkemizin sorunlarının çözümüne katkı sunacağız. Önümüzdeki seçimlerde sandık güvenliğini sağlayarak, halkımızın da desteğiyle iktidara geleceğiz. İktidarın yaptığı gibi siyasette ayrıştırıcı bir dil kullanmayacağız. Hiç bir kimseyi ötekileştirmeden herkesi kucaklayıp, ülkemizi huzura kavuşturarak, Cumhuriyetimiz ve değerlerine hep birlikte sahip çıkacağız. Adaletin bağımsızlığını sağlayarak, demokrasiyi ve ekonomiyi hep birlikte güçlendirerek, halkımızın yaşadığı sorunlardan kurtaracağız. Ziyaretlerinden dolayı Deva ve Gelecek Partisi il başkanlarına ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.      
 
 

Bakmadan Geçme