Yöntem öğrencilerine, ünlü yazar Liesl Shurtliff'dan teşekkür videosu 

Yöntem Kolejinin Türkiye'de büyük ses getiren 'Yılda 40 Roman Okuma Projesi' artık dünyaya açıldı. ABD'li yazar Liesl Shurtliff'dan öğrencilere teşekkür videosu gönderdi.

Yöntem Eğitim Kurumları öğrencileri, romanlarını severek okuduğu yazarları ağırlamanın mutluluğunu yaşarken, ABD'li yazar Liesl Shurtliff'a ait 4 romanı bu yıl 7. sınıf öğrencileri hem okudu hem de ünlü yazara İngilizce roman değerlendirme videosu gönderdiler. Ünlü yazar da bu videolara teşekkür videosu gönderdi.

Okuma alışkanlığının arttırılmasına yönelik Türkiye'de en popüler programı uygulayan Yöntem Koleji Yönetim Kurulu Üyesi ve Türkçe Öğretmeni Özgür Pazarcı,"Yıllardır hayalini kurduğumuz okuma alışkanlığının yaygınlaştırılması konusunda en güzel çalışmayı Yöntem Kolejinde yaptık. Velilerimizin desteğini de arkamıza aldıktan sonra öğrencilerimizin en büyük görevi okumak oldu. Okulumuza gelen yazarlarımızdan da ortamın ne kadar farklı olduğu izlenimini edindik. Ve bu yıl da seçtiğimiz yabancı yazarlarla da öğrencilerimiz iletişime geçmeye başladı. Ülkemiz adına gurur verici bu başarının kahramanları olan öğrencilerimiz ve desteklerini bizden hiç esirgemeyen değerli velilerimizdir" dedi.

Bakmadan Geçme