Meram'dan üniversite öğrencilerine sıcak çorba ikramı!

Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş Meram Gençlik Meclisi üyeleri ile birlikte Necmettin Erbakan Üniversitesi Ahmet Keleşoğlu Eğitim ve İlahiyat Fakültelerinde final sınavları heyecanı yaşayan öğrencilerin içini sıcak çorba ile ısıttı. Başkan Kavuş, çorba ikramının yanında öğrencilerle sohbet etti. 

Meram'dan üniversite öğrencilerine sıcak çorba ikramı!
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Başkan Mustafa Kavuş, Meram Belediyesi bünyesinde gençlere yönelik faaliyetlerini sürdüren Meram Gençlik Meclisi üyeleri ile birlikte Necmettin Erbakan Üniversitesi Ahmet Keleşoğlu Eğitim ve İlahiyat Fakültelerinde eğitim gören üniversite öğrencilerine çorba ikram etti. Başkan Kavuş’a, NEÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Birekul ve Konya İl Müftüsü Ali Öge de eşlik etti. Kavuş, çorba dağıtımında öğrencilerle uzun süre sohbet etti. Final sınavı heyecanı yaşayan üniversite gençliğiyle bir araya gelmekten duyduğu mutluluğu ifade eden Başkan Kavuş, böylesi sıcak bir etkinlik gerçekleştirdikleri için Meram Gençlik Meclisi’ne teşekkür etti. 

BAŞKAN KAVUŞ; “MERAM, GENÇLİK İÇİN HER ZAMAN BİR YUVA KADAR SICAKTIR”  

Meram Gelişim Akademisi MEGA çatısı altında Meram’da yaşayan ve eğitim gören çocuklara ve gençlere yönelik pek çok proje yürüttüklerinin altını çizen Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, öğrencilerin en stresli dönemilerinden biri olan sınav zamanında bile yanlarında olmanın mutluluğunu yaşadığını ifade etti. Özellikle diğer şehirlerden gelen üniversite öğrencilerine aile sıcaklığını hissettiren bu etkinliğin içleri ısıttığını söyleyen Başkan Kavuş, “Meram 350 binin üstündeki nüfusuyla büyük bir ailedir. Gerek burada yaşayan gençlerimiz gerekse dışarıdan gelen misafir öğrencilerimiz bu ailenin en özel üyeleridir. Onlara, aile sıcaklığı oluşturmaya ve onların yüzündeki gülümsemenin sebebi olmaya gayret gösteriyoruz. Çorba ikramında rektör yardımcımız ve il müftümüz de bizelere eşlik ederek öğrenci kardeşlerimizi yalnız bırakmadılar. Gençlerimizle çorba kadar sıcak sohbetler gerçekleştirdik. Meram ve Meram insanının samimiyetini birebir yaşasınlar ve burayı hep güzelliklerle hatırlasınlar istiyoruz. Öğrencilerimizden aldığımız geri bildirimlerde bunda başarılı olduğumuzu görüyoruz. Üniversite öğrencilerimize hem eğitimlerinde hem de tüm hayatlarında başarılar diliyorum” diye konuştu. 

Bakmadan Geçme