MHP konya teşkilatlarından genel merkeze çıkarma

31 Ekim 2023 Salı günü gerçekleşen MHP TBMM Grup toplantısına MHP Konya tüm teşkilatlarıyla ziyaretçi olarak katıldı.

MHP Konya İl Başkanı Remzi Karaarslan, İl Yöneticileri, Konya Ülkü Ocakları Başkanı Türker
Türkoğlu, Tüm İlçe Başkanları, İlçe Yöneticileri, Akören, Doğanhisar, Halkapınar, Emirgazi ve Ereğli Belediye Başkanları ile 120 kişilik MHP Konya heyeti MHP Genel Başkanının Grup Konuşmasının ardından MHP Genel Başkan Yardımcısı, Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı ve MHP Konya
Milletvekili Konur Alp Koçak ile birlikte TBMM’ni gezdi.

MHP konya teşkilatlarından genel merkeze çıkarma

MHP Konya İlBaşkanı Remzi Karaarslan tarafından MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli'ye tüm Konyalılar adına Mozaik sanatıyla taşlardan yapılmış Mescidi Aksa tablosu armağan edildi.

 

MHP Konya İl Başkanı Remzi Karaarslan “Sayın Genel Başkanımızın İsrail tarafından Gazze’de gerçekleştirilen soykırıma karşı sert tepkisini göstermesi sonrası partimize Konyalı hemşerilerimizden birçok destek telefonu geldi, Partimize mensup olan veya olmayan birçok Konyalı Hemşerimiz her yerde bizlere desteklerini iletip Sayın Genel Başkanımıza teveccüh ve desteklerini ulaştırmamızı istediler. Bizde tüm Konyalı Hemşerilerimiz adına Mescidi Aksa tablosunu hazırlatarak Genel Başkanımıza tüm Konyalılar adına armağan ederken Hemşerilerimizin teveccüh ve desteklerini ilettik. Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli bu armağanımızı çok anlamlı buldular, memnuniyetlerini ve selamlarını tüm Konyalı Hemşerilerimize iletmemizi istediler.” dedi.

TBMM ziyaretinden sonra MHP Konya heyeti MHP Kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş’in mezarını ve MHP Genel Merkezini ziyarettin ardından Konya’ya döndü.

MHP konya teşkilatlarından genel merkeze çıkarma

Bakmadan Geçme