Yeşilay Konya Şube Başkanı Argon: Yeşilay'a her geçen gün ilgi daha da büyüyor

Yeşilay Konya heyeti, Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş ve Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca'yı makamında ziyaret etti.

Yeşilay Konya Şube Başkanı Argon: Yeşilay'a her geçen gün ilgi daha da büyüyor
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Yeşilay Yönetim Kurulu Üyesi ve Yeşilay Konya Bölge Koordinatörü Dr. Mevlüt Büyükhelvacıgil, Yeşilay Konya Şube Başkanı Zeliha Üstün Argon ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş ve Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca’yı makamında ziyaret etti.

Yeşilay çalışmaları hakkında Başkanlara bilgi veren Yeşilay Konya Şube Başkanı Dr. Zeliha Üstün Argon, “Yeşilay’a her geçen gün ilgi daha da büyüyor. Bu büyümenin yanında bağımlılıklarla mücadele noktasında Yeşilay’dan beklentiler de büyüyor. Bu beklentileri karşılamak için yoğun bir gayretle çalışıyoruz. Bu konuda destekleriniz çok önemli. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da desteklerinizi bekliyoruz.” ifadelerini kullandı. Ziyaretlerde Yeşilay ile yapılabilecek işbirliklerin gündeme geldiği görüşmelerde Yeşilay çalışmalarını takdirle karşıladığını belirten Belediye Başkanları, gençleri bağımlılıklardan uzak tutmak adına onları kültürel, sanatsal faaliyetlere, spor aktivitelerine yönlendirmek için bu konuda gerekli adımları atacaklarını ve her daim gerçekleştirecek çalışmalarda Yeşilay Konya Şubesi’nin çalışmalarında yanlarında olduklarını dile getirdiler. Haber merkezi

Bakmadan Geçme