Mehmet Kaçar

Müslümanların durumu neden bu halde?

Mehmet Kaçar

Dünya ülkelerinin yüzde 20’sini ben Müslüman’ın diyen insanlar oluşturuyor.

Bunların çoğunun kendine has ve batılıların çizdiği planlamalara göre devletleri var.

Bu devletlerin pek çoğu yer altı ve yer üstü kaynakları sebebiyle batıya tam teslim olmuş ve zenginliğini Müslümanlar lehine kullanamaz bir durumda.

İslam devletlerinin başında adı kral olarak bulunan liderlerin hemen hepsi batıya bağımlılık yemini ederek, batılıların çizdiği haritanın dışına çıkamazlar. Çıkmaya yeltenirlerse öyle veya şöyle liderlikten alınırlar.

Yüzde 20’lik nüfusa sahip olan Müslümanlar en azından yüzde 20 oranında kendilerini temsil haklarına dahi sahip değiller. Aslına bakacak olursak bu oran dünya üzerinde temsil hakkı olmayan büyük bir bloğu oluşturmaktadır.

Dünya üzerinde yüzde 20’lik bloğa sahip olan Müslümanlar ABD’yi, Avrupa’yı, Çin’i, Rusya’yı ve İsrail’i kendilerine düşman olarak kağıt üzerinde görürler ve böyle lanse ederler.

Arka planlarında ise ağa babaları yine bu devletlerdir ve bunlar izin vermediği sürece protesto söylemi dahi söylemekten acizdirler. Bu devletlerle hiçbir zaman karşı karşı gelmek istemezler ve daima onların yanlarında dururlar.

Şu anda dünyada üretilen silahların hemen hemen neredeyse tamamı Müslümanların kendilerine düşman olan ülkeler tarafından üretilmektedir.

Müslüman ülkeler ise düşman olarak lanse edipte arka planda efendi olarak gördükleri bu ülkelerin ürettikleri silahların yüzde 70’ini, kendi paraları ile satın alma yoluna gidiyorlar. Ağa babaları böyle istiyor ve kendilerinin üretim yapmalarına izin vermiyor.

Müslümanları satın aldıkları bu silahları sadece kendi kardeş bildikleri Müslümanlara karşı kullanma izni alıyorlar.

Silah satın aldıkları ülkelere ve onların bu silahları kullanamazsınız dedikleri yerlere asla kullanamazlar. Hatta tek bir kurşun dahi sıkamazlar. Kendi paralarını vererek aldıkları silahları kendi halkı üzerine deneyebilir amma ağa babaların yasakladığı yereler asla deneyemez.

İşin en önemli yanı ise, bu silahlar Müslüman olanların öldürülmesi için üretilen silahlardır. Bugün de bu uygulama planı harfiyen uygulanmaktadır. 

Yazarın Diğer Yazıları